Ścieżka A

Ścieżka A

Przeznaczona jest dla osób poszukujących nowej drogi zawodowej w postaci etatu u nowego pracodawcy. Weźmie w niej udział 25 osób, w tym 10 K i 15 M, którzy odbędą kolejne etapy wsparcia, tj.:

 

 

 

Informacje nt. kryteriów kwalifikacyjnych do Ścieżki A znajdują się w zakładce Rekrutacja. Dokumenty rekrutacyjne – w zakładce Do pobrania.   

 

 

Menu główne

Wyszukiwarka

  

O projekcie

Adapatacja czy INNkubacja – program wsparcia pracowników restrukturyzowanych przedsiębiorstw z Podkarpacia

Jak wynika z analiz podkarpackiego rynku pracy – kolejne przedsiębiorstwa w najbliższym czasie będą rozpoczynały bądź też kontynuowały procesy restrukturyzacyjne i modernizacyjne. Skutkiem podejmowanych w firmach na terenie województwa działań jest wzrastająca liczba osób zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub też zagrożonych zwolnieniem, które z powodów dotyczących zakładu pracy zmuszone zostały do poszukiwania nowego miejsca pracy. To zwykle trudne zadanie, zwłaszcza dla tych, którzy po latach pracy w jednej firmie posiadają zdewaluowane kwalifikacje niedostosowane do potrzeb lokalnych pracodawców, co więcej zaś – nie bardzo wiedzą, jak i gdzie szukać zatrudnienia.

więcej >

Facebook