Ścieżka B

Przeznaczona jest dla osób poszukujących nowej drogi zawodowej w postaci samozatrudnienia. Weźmie w niej udział 35 osób, w tym 25 K i 10 M, które odbędą kolejne etapy wsparcia, tj.:


 

Informacje nt. kryteriów kwalifikacyjnych do Ścieżki B i warunków przyznania wsparcia w jej ramach znajdują się w zakładce Rekrutacja. Dokumenty rekrutacyjne – w zakładce Do pobrania.  

 

Harmonogram szkolenia biznesowego - gr. I

Miejsce szkolenia: sala szkoleniowa INNpuls, Rzeszów, ul. Hetmańska 40a.

Godziny prowadzenia szkoleń: 9.00-16.00.

 

 

Menu główne

Wyszukiwarka

  

O projekcie

Adapatacja czy INNkubacja – program wsparcia pracowników restrukturyzowanych przedsiębiorstw z Podkarpacia

Jak wynika z analiz podkarpackiego rynku pracy – kolejne przedsiębiorstwa w najbliższym czasie będą rozpoczynały bądź też kontynuowały procesy restrukturyzacyjne i modernizacyjne. Skutkiem podejmowanych w firmach na terenie województwa działań jest wzrastająca liczba osób zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub też zagrożonych zwolnieniem, które z powodów dotyczących zakładu pracy zmuszone zostały do poszukiwania nowego miejsca pracy. To zwykle trudne zadanie, zwłaszcza dla tych, którzy po latach pracy w jednej firmie posiadają zdewaluowane kwalifikacje niedostosowane do potrzeb lokalnych pracodawców, co więcej zaś – nie bardzo wiedzą, jak i gdzie szukać zatrudnienia.

więcej >

Facebook