Aktualności

02-03-2013

Przedłużenie terminu naboru zgłoszeń do projektu!

Dokumenty zgłoszeniowe do projektu można składać do 30 marca 2013 r. do godz. 16.00 w biurze projektu mieszczącym się w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 40a, lub też w biurze partnera projektu mieszczącycm się w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 9. Zapraszamy!

Jednocześnie informujemy, iż z uwagi na przedłużający się nabór uczestników działania w ramach projektu będą realizowane w dwóch turach. Osoby, które zgłosiły chęć udziału w projekcie w ramach Ścieżki B do dnia 28 lutego 2013 r., rozpoczną udział w kolejnych formach wsparcia w II i III dekadzie marca 2013 r. Osoby, które zgłoszą się do Ścieżki B projektu między 01.03.2013 a 30.03.2013 r., oraz wszystkie osoby zgłoszone do Ścieżki A w okresie 30.01-30.03.2013 r. rozpoczną udział w kolejnych formach wspracia w I i II dekadzie kwietnia. 

lista aktualności

Wyszukiwarka

  

O projekcie

Adapatacja czy INNkubacja – program wsparcia pracowników restrukturyzowanych przedsiębiorstw z Podkarpacia

Jak wynika z analiz podkarpackiego rynku pracy – kolejne przedsiębiorstwa w najbliższym czasie będą rozpoczynały bądź też kontynuowały procesy restrukturyzacyjne i modernizacyjne. Skutkiem podejmowanych w firmach na terenie województwa działań jest wzrastająca liczba osób zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub też zagrożonych zwolnieniem, które z powodów dotyczących zakładu pracy zmuszone zostały do poszukiwania nowego miejsca pracy. To zwykle trudne zadanie, zwłaszcza dla tych, którzy po latach pracy w jednej firmie posiadają zdewaluowane kwalifikacje niedostosowane do potrzeb lokalnych pracodawców, co więcej zaś – nie bardzo wiedzą, jak i gdzie szukać zatrudnienia.

więcej >

Facebook