harmonogram ścieżki a

Harmonogram Warsztatów Aktywnego Poszukiwania Pracy

Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy będą się odbywały w siedzibie Partnera projektu - w Inkubatorze Technologicznym w Stalowej Woli, przy ul. Kwiatkowskiego 9, w godz. 8.00-15.00.

 

Harmonogram szkolenia zawodowego - Spawanie metodą MIG/MAG

Szkolenie zawodowe Spawanie metodą MIG/MAG będzie się odbywało w Inkubatorze Technologicznym Sp. z o.o., w dniach wskazanych w harmonogramie, w godz. 8.00-15.00. 

 

 

 

 


 

 

Wyszukiwarka

  

O projekcie

Adapatacja czy INNkubacja – program wsparcia pracowników restrukturyzowanych przedsiębiorstw z Podkarpacia

Jak wynika z analiz podkarpackiego rynku pracy – kolejne przedsiębiorstwa w najbliższym czasie będą rozpoczynały bądź też kontynuowały procesy restrukturyzacyjne i modernizacyjne. Skutkiem podejmowanych w firmach na terenie województwa działań jest wzrastająca liczba osób zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub też zagrożonych zwolnieniem, które z powodów dotyczących zakładu pracy zmuszone zostały do poszukiwania nowego miejsca pracy. To zwykle trudne zadanie, zwłaszcza dla tych, którzy po latach pracy w jednej firmie posiadają zdewaluowane kwalifikacje niedostosowane do potrzeb lokalnych pracodawców, co więcej zaś – nie bardzo wiedzą, jak i gdzie szukać zatrudnienia.

więcej >

Facebook